







Відправка з 03 травня 2026від 995 ₴
Ціна за 1 штуку
Без покриття, без кріплення
Матеріал ЯСЕН
Висота мм 100
Ширина мм 200 * 200
Додаткові послуги
Номер для замовлення +380678513029
Відтінки кольорів на зображенні та реальний товар можуть відрізнятися через різне відображення кольорів на екрані
Відтінки кольорів на зображенні та реальний товар можуть відрізнятися через різне відображення кольорів на екрані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIVERO |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 100 мм |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Вид товару | Ножки |