




Відправка з 03 травня 2026від 10 488 ₴
Матеріал виготовлення на фото - ДУБ
Розміри:
Довжина -
1170 мм
Шириан -
400 мм
Висота -
200 мм
Номер для замовлення +380678513029
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIVERO |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 1170 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 200 мм |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Призначення | Для дивану |
| Вид товару | Каркас |