




Відправка з 03 червня 2026від 7 492 ₴
Матеріал виготовлення на фото - ДУБ
Розміри:
Довжина -
1118 мм
Шириан -
320 мм
Висота -
250 мм
Номер для замовлення +380678513029
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIVERO |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 1118 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 250 мм |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Призначення | Для дивану |
| Вид товару | Каркас |