







Відправка з 08 червня 2026від 575 ₴
Ціна за 1 штуку
Без покриття, без кріплення
Матеріал КЛЕН
Висота мм 247
Перетин мм 60
Додаткові послуги
Номер для замовлення +380678513029
Відтінки кольорів на зображенні та реальний товар можуть відрізнятися через різне відображення кольорів на екрані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIVERO |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 247 мм |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Вид товару | Ножки |